کلینیک دکتر پرنیان بهرسی

تهران، شریعتی، روبروی خیابان دولت ، کوچه میرزاتاراج (سیروس)، پلاک ۳، طبقه دوم

درباره من

من دکتر پرنیان میربهرسی، در سال ۱۳۸۸ تحصیل در رشته فیزیوتراپی را آغاز کرده و تا مقطع دکترای تخصصی آن را ادامه دادم. همچنین در سال ۱۳۹۳ نیز به طور تخصصی در زمینه فیزیوتراپی اختلالات کف لگن شروع به کار کرده و تا به امروز موفق شده ام که دوره های تخصصی گوناگونی در حیطه کف لگن در ایران، اروپا و آمریکا را بگذرانم. در طول این سال ها با بیماران بسیاری روبرو شدم که من را با نگرانی ها و چالش های فراوان و خاص این گروه از بیماران آشنا کرد و باعث موفقیت بیشتر من در درمان این گروه از بیماران شد.
از اینرو سعی دارم با استفاده از بهترین و پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا در کنار بهترین متدهای فیزیوتراپی، جامع ترین درمان در کمترین زمان را برای شما فراهم کرده و در این مسیر تا رسیدن به بهبودی کامل، با شما همراه باشم.

فیزیوتراپی کف لگن یک درمان واقعی است. پس آن را بشناسید.


همه ی افراد در طول زندگی خود، حداقل یکبار دچار مشکل در کف لگن خواهند شد. اما اغلب این افراد از این موضوع آگاه نیستند.متاسفانه در کشور ما چه در میان گروه افراد متخصص و چه در میان بیماران، آگاهی در مورد اختلالات کف لگن، و درمان آنها با روشهای فیزیوتراپی بسیار کم میباشد. این مسئله باعث میشود که اغلب بیماران کف لگن، بعد از سالها جست و جو برای درمانهای مختلف و استفاده از انواع داروها و جراحی ها، به درمان کامل و قطعی نرسند، و نهایتا از بهبود وضعیت خود نا امید شوند.

ضرورت آشنایی با کف لگن و فیزیوتراپی آن

مشکلات کف لگن همچون یبوست، دردهای مقعدی و رابطه جنسی دردناک، کیفیت زندگی افراد را به شدت تحت تاثیر قرار میدهد و میتواند نهایتا به افسردگی و ناامیدی منجر شود. اینها در حالیست که اگر از همان ابتدای راه و درمان، شروع علایم به درستی مشکل در کف لگن فرد تشخیص داده شود، بیمار در مسیر درست درمان قرار خواهد گرفت و از سالها هزینه و درمانهای نافرجام جلوگیری خواهد شد.
بنابراین من بعد از سالها کار در حیطه فیزیوتراپی کف لگن و قرار گرفتن در مسیر پر چالش درمان بیمارهایی که تنها بعلت ندانستن و عدم آگاهی، بسیار دیر به من مراجعه کردند، متوجه شدم که آگاهی و شناخت از اختلالات کف لگن، کمیود بزرگی است که به شدت در سیستم درمانی کشور حس میشود..

از این رو تلاش من بر این است که تا حد توان، شناخت از این قسمت از بدنمان را بالا برده و افراد را از اختلالات متعددی که کف لگن میتواند ایجاد کند آگاه کنم. در نتیجه از مزمن شدن این بیماریها و اثرات مخرب آن بر روح و روان و زندگی شما عزیزان پیشگیری کنم. همچنین سعی دارم با استفاده از بهترین و پیشرفته ترین دستگاههای روز دنیا در کنار بهترین تکنیکهای فیزیوتراپی، جامعترین درمان در کمترین زمان را برای شما فراهم کرده و در مسیر درمان تا رسیدن به بهبودی کامل، با شما همراه باشم.دکتر پرنیان میربهرسی

کف لگن و فیزیوتراپی کف لگن چیست ؟

فیزیوتراپی کف لگن به مجموعه ای از تکنیکها و روشهای درمانی تخصصی گفته میشود، از جمله بیوفیدبک، تحریکات الکتریکی- درمانهای دستی و ورزشهای اختصاصی که برای درمان اختلالات روده، مثانه، رحم و اندامهای جنسی استفاده میشود.